ELMAT to przede wszystkim fachowcy oraz własna hurtowania. Daje to olbrzymie korzyści dla wszystkich naszych potencjalnych klientów. Z takiego powodu możemy jedynie dostarczać najwyższej jakości asortyment czołowych producentów, a w tym przypadku bezpieczniki, liczniki, przekaźniki oraz styczniki do osób, które ich potrzebują. Mogą być to zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Grono znakomitych fachowców przekłada się na przede wszystkim profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania, ale także zakres usług w późniejszym okresie. Mamy tutaj na myśli kompleksowy montaż, modyfikację istniejących rozwiązań lub po prostu zaprojektowanie przykładowego wdrożenia zakupionych elementów w danym obwodzie. Wszystko z tego powodu, że każde z nich jest wykorzystywane przez nas do innego celu. Podając konkretny przykład - przekaźnik elektryczny stosujemy w obwodzie, kiedy konstrukcja klienta wymaga gwałtownej, ustalonej zmiany stanu w jednym lub więcej obwodach wyjściowych. Tyczy się to np. wyłączników oraz ściemniaczy światła.


Oczywiście z powodzeniem można skorzystać zarówno oddzielnie z naszej hurtowni, jak i dodatkowych usług. Nie ma konieczności wykorzystania w naszym projekcie zakupionych u nas produktów. Mimo wszystko zachęcamy do skorzystania z takiego rozwiązania, ponieważ mamy bardzo atrakcyjne ceny. Staramy się oferować produkty najwyższej jakości i właśnie dlatego decydujemy się głównie na rozwiązania produkowane przez czołowych producentów naszego asortymentu, a w tym przypadku bezpieczników, styczników, przekaźników oraz liczników. Przy projektowaniu jak najbardziej bierzemy pod uwagę wszelkie uwagi klienta. Jednak także na tym etapie podpowiadamy o zastosowaniach, które w znaczny sposób przełożą się na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.


Na tym nie kończy się zakres naszych usług. Odsyłamy do dogłębnego zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się m.in. zabezpieczenie instalacji, ochrona odgromowa, a także instalacja popularnych domofonów i videdomofonów wraz ze wstępnymi projektami, pełnym doradztwem, a także jak już wspomnieliśmy wyżej – dostępem do naszej hurtowni elektrycznej.