Domofony to jakby nie patrzeć jedno z podstawowych wyposażeń większości budynków. Mogą być zamontowane przed drzwiami wejściowymi lub furtce. Dzięki temu z łatwością możemy usłyszeć kogo wpuszczamy do środka.

Obecnie, w dobie rozwoju technologi oferują one wiele dodatkowych rzeczy. Co raz częściej można spotkać takie, które dodatkowo posiadają możliwość otworzenia drzwi za pomocą specjalnego kodu bez użycia kluczy. Idąc dalej – są produkty, które potrafią po wpuszczeniu do środka np. zapalić światło na klatce schodowej. Rzadko spotykane, ale jednak występujące są videodomofony. Tutaj możemy dodatkowo zobaczyć drugą osobę za sprawą wbudowanej kamery. Lepsze modele posiadają możliwość „widzenia w nocy”.


Nasz firma świadczy kompleksowe usługi związane z zarówno domofonami, jak i videodomofonami. Dzięki temu, że posiadamy swoją hurtownię elektryczne dajemy możliwość zakupu naszym klientom najlepszych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Opieramy się na rozwiązaniach renomowanych marek,zarówno polskich jak i zagranicznych. W zależności od upodobań klienta – możemy  zamontować dla niego wybrane urządzenie lub przedstawić ich możliwości. Współpracę z ELMAT możesz rozpocząć znacznie wcześniej, już na etapie planu wdrożenia np. domofonu. W takim wypadku doradzimy Ci możliwe najlepsze rozwiązanie. Oczywiście dla nas Twój budżet także ma znaczenie i nasze rozwiązanie dopasujemy właśnie do niego. Nie musisz obawiać się rozwiązań składających się wyłącznie z najdroższych produktów.


Jeśli chodzi o systemy videodomofonów to posiadamy kompletne moduły, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakość oraz prostotą instalacji (możemy ją wykonać dla naszych klientów). W niektórych produktach dostępnych w hurtowni ELMAT występuje tzw. „elastyczność”. Oznacza to tylko tyle, że można je w naprawdę bardzo ławy sposób rozbudować, zwiększyć funkcjonalność o także bogaty wybór aparatów wewnętrznych oraz zewnętrznych.


Kompleksowe instalacje przeprowadzamy zarówno dla klientów indywidualnych, jak dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, deweloperów lub na całych osiedlach czy w blokach. Działamy również na gotowych rozwiązaniach. W takim przypadku możemy przeprowadzić modernizację lub wymianę już istniejącego systemu. Do instalacji nowego, na życzenie klienta skorzystamy z istniejącej instalacji elektrycznej i jej okablowania obniżając koszty.


Doskonale radzimy sobie również w przypadku wszelkiego rodzaju nietypowych zleceń. Jeśli potrzebujesz, czego nie mieści się w ramach standardów, to skontaktuj się z nami osobiście. Dzięki olbrzymieniu doświadczeniu, w skład którego chodzi mnóstwo zrealizowanych zadań dla wielu nietypowych projektów jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Mimo wszystko, nie każda rzecz jest technicznie możliwa do zrobienia. W takim wypadku sami zaproponujemy coś, co będzie z naszego punktu widzenia dobrym kompromisem po między Twoimi oczekiwaniami, ceną i możliwościami technicznymi.