Instalacja elektryczna to bardzo ważny element każdego domu. Dzięki niej możliwe jest zapewnienie działania wszelkim urządzeniom elektrycznym. Bardzo ważne jest to, aby przeprowadzić ją w poprawny sposób. Dzięki temu uniknie się niemiłych niespodzianek i późniejszego jej poprawiania poprzez m.in. kucie w ścianach. Prace instalacyjne mogą być wykonywane jedyne przez osoby, które posiadają odpowiedniego do tego celu uprawnienia.


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych od lat, dzięki czemu zdobyliśmy solidne doświadczenie. Przekłada się to na wysoką jakość naszych usług i przede wszystkim bezpieczeństwo instalacji.

Dodatkowo nasza oferta składa się ze stworzenia instalacji elektrycznej, która zostanie poprowadzona w listwę instalacyjnej. Taką usługę wykonujemy oczywiście z dbałością o walory estetyczne, które w tym przypadku mają ogromne znaczenie.

Jednym z wariantów naszych usług wchodzących w skład instalacji elektrycznych są instalacje domofonowe, RTV i telewizji kablowej, a także instalacje telefoniczne. Wykonamy ją od podstaw i rozmieścimy zgodnie z życzeniem klienta. Możemy wyposażyć ją w różnego rodzaju czujniki - czujniki podczerwieni, gazu, dymu, zbicia szyby, a także aktywne czujniki podczerwieni i czujniki dualne.

Kolejna propozycja, to instalacje oświetlenia, tablic elektrycznych, a nawet kuchenek elektrycznych. Wszystkie te usługi wykonamy dla Ciebie profesjonalne i kompleksowo. W przypadku kuchenek niewiele osób wie, że aby nie stracić gwarancji – montaż musi zostać wykonany przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami. My je posiadamy.

Instalacje elektryczne możemy bez najmniejszych problemów zamontować w takich obiektach, jak domy jednorodzinne, mieszkania, a także różnego rodzaju magazyny. O nic nie musisz się martwić. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac omówimy z Tobą wszelkie szczegóły. Jeśli masz takie życzenie, możemy również wykonać projekt rozmieszczenia poszczególnych elementów instalacji w danych pomieszczeniach. Dzięki temu zostanie zminimalizowane do minimum ryzyko zepsucia instalacji w przypadku przyszłych, mniejszych prac remontowych. Gwarantujemy fachowe i szybkie wykonanie prac.


Sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom. Dla nich możemy wykonać m.in. instalacje oparte o dużą automatykę. W rezultacie Twoje pomieszczenie z naszą instalacją może wykonywać szereg rzeczy automatycznie. Możemy oprzeć ją o sterującą, centralną jednostkę. Do tej grupy można zaliczyć zarówno komputer, laptop, tablet, jak i telefon komórkowy, sterowanie głosem, przyciski oraz piloty radiowe i te na podczerwień. Zajmiemy się także wdrożeniem zasilania awaryjnego do Twojej instalacji wykorzystując w tym celu m.in. UPS-y.


Jeśli Twoje zlecenie nie jest typowe, to skontaktuj się z nami osobiście. Posiadamy bardzo duże możliwości techniczne i logistyczne, a co za tym idzie z pewnością sprostamy Twojemu zadaniu lub po prostu podpowiemy, jak wykonać to w lepszy z naszego punktu widzenia sposób.